Директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары Успанова Ф.А.

Жаңа оқу жылында оқу процесін ұйымдастыру туралы.

Биылғы 2021-2022 жылғы оқу жылында қазіргі эпидемиологиялық жағдайға байланысты ХТКТЖК короновирустық инфекциялық таралуына жол бермеуге байланысты шектеу шаралары кезеңінде ҚР БҒМ-інің 31.08.2021 жылғы №5-13-2/3424- шығыс хаты, қосымшасы «2021-2022 оқу жылының басына техникалық және кәсіптік, орта бөлімнен кейінгі білім беретін оқу орындарында оқу процессін ұйымдастыру жөніндегінұсқаулық-әдістемелік» ұсынымдарға сәйкес барлық санитарлық қауыпсіздік шараларын сақтай отырып , білім беру үдерісі штаттық оқыту форматына көшіріліп, төмендегідей өзгерістер болды:

• ҮТТЖ колледжі барлық санитарлық қауіпсіздік шараларынсақтай отырып, 27.08.2021 жылдың №124 бұйрығымен 2021-2022 оқу жылын дәстүрлі форматта бастайды.
  • Колледж штаттық режимде жұмыс істеу үшін «Ашық» қосымшасымен енгізу, бетперде тағу, дезинфекциялаушы тонель арқылытепловизормен дене қызуын өлшеу жағдайда ғана ғимаратқа кіргізіледі.
  • Бір аудитория-бір топ қағидаты сақталады, сабақтар студенттердің жүруінсіз, топқа бекітілген кабинетте өткізіледі.
  • Сабақтың басталуы және аяқталу уақытын көрсететін жылжымалы сабақ кестесі құрылып, оқу жүйесі 1- ауысымға ұйымдастырылды. Оқу жүйесі «Platonus College» платформасы бойынша жүргізіледі.
  • Білім беру жүйесінің білім алушылар мен қызметкерлерінің әр күн сайынғы қатысымы мен денсаулығын бақылау және 18-жастан асқан студенттерді вакцинацилау шаралары уақытылы іске мониторингі жүргіліеді.

Колледжде оқу процессін ұйымдастыру 2021 жылғы 25 тамыздағы Бас Мемлекеттік санитарлық дәрігердің №36 бекітілген қаулысына сәйкес жүзеге асады.