Дата публикации: 15.07.2024 в 10:27

Хромтау тау-кен техникалық Жоғары колледжінде 2024-2025 оқу жылына құжат қабылдау 25-маусымнан басталады. Әр үміткер төрт мамандық пен төрт колледжді таңдай алады және таңдауды екі есеге дейін өзгерту мүмкіндігі бар. Құжаттарды “электрондық үкіметтің” сайты арқылы немесе колледждің қабылдау комиссиясына тапсыруға болады.

Онлайн тапсыруға арналған құжаттар тізімі:

1. Ата-ана немесе заңды өкілі толтыратын және ЭЦҚ көмегімен қол қоятын электрондық өтініш.

2. Білім туралы құжаттың электрондық көшірмесі.

3. № 075-У нысанындағы медициналық анықтаманың электрондық көшірмесі (I және II топтағы мүгедектер мен бала кезінен мүгедектер үшін 031-У нысаны бойынша Медициналық-әлеуметтік сараптаманың қорытындысы талап етіледі).

4. 3х4 см сандық фотосурет.

Қабылдау комиссиясына құжаттарды тапсыру үшін мыналарды ұсыну қажет:

1. Құжаттарды қабылдау туралы өтініш.

2. Білім туралы құжаттың түпнұсқасы.

3. Өлшемі 3х4 см болатын төрт фотосурет.

4. № 075-У нысанындағы медициналық анықтама.

5. Жеке басын куәландыратын құжат (жеке басын сәйкестендіру үшін). Жеке басын куәландыратын құжаттарды жеке немесе заңды өкілдер ұсынады.

Егер талапкер бірінші мамандыққа конкурс бойынша өтпесе, жүйе оны автоматты түрде екінші мамандыққа ауыстырады және т.б