📖"ОҚЫРМАН БҰРЫШЫ"
✔️Мемлекет басшысының тапсырмасын жүзеге асыру аясында колледж кітапханасында "Оқуға құштармын" жобасы бойынша "ОҚЫРМАН БҰРЫШЫ" QR- код бойынша электронды оқулықтар,көркем әдебиеттерді алып оқудың қамтамасыз етілуіне орай ұйымдастырылып жасақталды.

🖇️Мақсаты:
-Жастарды біліммен сусындатып, рухани нәр беретін окырман колледж атауга ат салысу;

-мәдениеттің маңызды элементі жастардың бойында кітап оқуға деген қызығушылықты дамыту, зияткерлік әлеуетін арттыру;

-кітапханада жастардың бір-бірімен тіл табысуы, оқу және шығармашылық байланыстарды ұштастыру үшін біріктіретін қоғамдық кеңістік құру;

-әдебиет ескерткіштерін сақтау, оқырмандардың сирек және құнды басылымдарға қол жеткізуін қамтамасыз ету;

-оқулықтар,анықтамалықтар,сөздіктер,салалық және көркем әдебиеттер,электронды басылымдар бойынша, ағылшын тіліндегі аудио-бейне ресурстардың,оқыту бағдарламаларының,қорын жинақтау.

-білімалушылардың бойында патриоттық сезімді және рухани құндылықтарды қалыптастыру:

✍️ Кітапхана меңгерушісі: Г.Б.Тыныштыкова