2019 жылдың қаңтар айының 24-күні  колледждің  кітапхана оқу залында Ақтөбе облысының 150 жыл толуына орай «Город на белом холме» брейн-рингі жастар комитетінің төрағасы-Г.С.Ситебай, тарих пәнінің оқытушысы - В.К Бегентаева, кітапхана меңгерушісі Г.Б.Тыныштыкова және кітапханашы Д.Т.Шалқарбаевамен бірлесе ұйымдастырылды. «Хромтау тау – кен техникалық колледж»МКҚК–нің «Дарын»-ды  студенттері «DREAM TEAM»  және  «Ұлы дала»  болып екі топ құрып қатысты. Брейн-рингте «ДОСТЫҚ» жеңді.

Мақсаты және міндеті:

1. Қазақстан халықтарының мәдени мұрасы арқылы жастардың патриотизмін қалыптастыру.
  2. Өскелең ұрпаққа тарихи мұра мәдениетіне және Қазақстанда тұратын халықтардың арасында төзімділікті сыйлауды ынталандыру.
  3. Студенттердің /білім алушылардың/ мемлекеттік тілде танымдық қызығушылығын жандандыру.
  4. Жастарды өздігінен білім алуға ынталандыру.
  5. Рухани моральдық тәрбие жүйесіндегі негізгі құндылықтарды насихаттау.

Видео көрініс, Ақтөбе облысына арналған кітап көрмесі,  Microsoft Pover Point программасында безендірілген презентация  көрсетілді.

Қатысушылар тізімі:

Топ немесе этоноқұрам бірлестігінің  атауы

Топ құрамы.

Турнирге қатысушылардың аты-жөні

Лига атауы (қазақша немесе орысша)

1.

«Хромтау тау-кен техникалық колледжі» МКҚК

1.      Мухамбетжан Ердаулет

2.      Марат Еламан

3.      Маханалина Анар

4.      Мадиұлы Нұрым

5.      Күнтуған Аяжан

Алдаберген Ырысбек

Палуанова Индира

қазақ тілінде

1.

ГККП «Хромтауский горно-технический колледж»

1.      Скидан Татьяна

2.      Дрижак Алексей

3.      Слонов Владислав

4.      Романов Денис

5.      Біртаев Азамат

Якиева Акжан

Звездунов Денис

орыс тілінде

Жастар комитетінің төрағасы-Ситебай Г.С., тарих пәнінің оқытушысы – В.К.Бегентаева, кітапхана меңгерушісі Г.Б.Тыныштыкова қорытынды сөз сөйледі.

«ҰЛЫ ДАЛА» тобы

«DREAM TEAM» тобы

Кітап көрмесі

«Хромтау тау-кен техникалық колледж» МКҚК –ның кітапхана меңгерушісі Г.Б.Тыныштыкова