1 қыркүйек күні Хромтау тау-кен техникалық колледжінде кезекті 2018-2019 оқу жылына арналған салтаннатты жиын өтті. Осынау айтулы мерекенің басты кейіпкерлері - алғаш рет оқу орнының табалдырығын аттаған 1 курс студенттері. Биыл кәсіптік білім алуға жалпы саны 150 студент қабылданды.

Олар келесідей топтар:

101 (3)гр - Подземная разработка месторождений полезных ископаемых;

101(2) топ - Пайдалы қазбалардың кен орындарын жабық түрде өңдеу;

102 гр - Техническое обслуживание и ремонт горно-электромеханического оборудования;

103 гр - Обогащение полезных ископаемых;

104 топ - Дәнекерлеу ісі;

105 гр - Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспортных средств.

Аталған мамандықтарға оқыту мемлекетімізде 2017 жылдан іске қосылған "Баршаға бірдей тегін кәсіптік-техникалық білім беру" бағдарламасы аясында жүзеге асуда.

Салтанатты жиынның құрметті қонағы болып колледжіміздің бірқатар ардагер ұстаздары мен аудандық қазақ тілі қоғамының төрайымы Төреғалиева Мәриям Төреғалиқызы, Дөң тау-кен байыту комбинаты ардагерлері кеңесінің мүшесі Раиса Петровна келген болатын. Ардагер ұстаздарымыз студенттерге жылы лебіздерін білдіріп, колледж ұжымына толағай табыстар тіледі.

Білім күні баршаңызға құтты болсын!