БАЙҚАУДЫҢ  ШАРТТАРЫ:

🔆«Менің анам ең керемет жан» Әр қатысушы ананың баласы өз анасын таныстырады. Бұл кезеңде қатысушы студенттер өз аналарын (үй тапсырмасы) театрланған қойылым немесе өлең жолдарын арнау, музыкалық қойылым көрсету сияқты әртүрлі тәсілмен таныстыру қажет. Орындау уақыты /3 минут/.

🔆«Сұрақ –жауап » әр түрлі  ситуациялық сұрақтар.

🔆«Талантты отбасы» (үй тапсырмасы). Студенттер аналарымен бірігіп өнер көрсетеді. /ән,би,көркем сөз т.б /

🔆 «Қол өнер сайысы » өз қалауларыңыз бойынша дайындаған бұйымдарыңызды, тағамдарын  әкеліп көрсету.

🔆«Подиум жұлдыздары » сайысы. Әрбір қатысушы  ана «Көктем» тақырыбына арнайы дайындаған киімдерін  көрсетеді.

ҚАТЫСУШЫЛАРҒА ҚОЙЫЛАТЫН ТАЛАПТАР:

💠Байқауға 1-3 курс студентері  анасымен қатыса алады. Жас ерекшелігі шектелмейді.

💠Байқау қазақ және орыс тілдерінде өткізіледі.

💠 Қатысушылар өздерінің отбасылары туралы қысқаша  ақпаратты өтінішпен бірге  алдын ала жолдауы қажет.

💠Байқауға қатысушылардың  музыкалық материалдары  флешкада болуы тиіс.

#ХГТВК
@hromtau_audanynyn_akimdigi