Сағат 10.00-де мемлекеттік тілде жалпықазақстандық ашық диктант Хромтау тау-кен техникалық Жоғары колледжінде, 1 курс білім алушылары арасында ұйымдастырылып өтілді

Дата публикации: 5.09.2022 в 8:52

«Ақтөбе –Дарын өңірлік ғылыми тәжірибелік қосымша білім беру орталығы Қазақстан халқы Ассамблеясының «Мың бала» республикалық мәдени ағартушылық жобасы аясында 2022 жылдың 7 қыркүйегінде, сағат 10.00-де мемлекеттік тілде жалпықазақстандық ашық диктант Хромтау тау-кен техникалық Жоғары колледжінде, 1 курс білім алушылары арасында ұйымдастырылып өтілді. Қатысқан топ саны 4, жалпы қатысқан білім алушылар саны-100. Білім сапасының көрсеткіші  51 %.
«Ахмет Байтұрсынұлы-дәуірдің дара тұлғасы» тақырыбымен өтетін іс шараның мақсаты- этносаралық қатынас тілі ретінде мемлекеттік тілдің қолдану аясын кеңейту арқылы қазақстандық бірегейлікті қалыптастыру, қоғамдық келісім мен ел бірлігін нығайту.