Бүгін 24 мамырда Ақтөбе өңірінде аймақтық Worldskills Aktobe -2022 чемпионатының жабылу салтанаты өтті

Дата публикации: 25.05.2022 в 10:38

Атаулы кәсіби шеберлік байқауына Хромтау тау- кен техникалық жоғары колледжінен 33 студент  қатысып, жалпы командалық есепте 13 құзыреттілік бойынша 10-алтын, 4-күміс, 5-медальонға ие болды.

🥇1 орын
📌 «Электромонтаж» Романов Денис Дмитриевич, жетекшісі Жайылхан М.Б, Карагулов Т.С.
📌«Слесарное дело» Жумаев Бекзат Гиззатулаевич, Иванюк Евгений Васильевич, жетекшісі Испаев Ж.З.
📌«Мехатроника» Ғазизов Өркен Есетұлы,  Ахметкали Кайрат Ерболович, жетекшісі Тулегенов А.З.
📌« Промышленная автоматика» Дмитриев Тимур Фаильевич, жетекшісі Калимжанов А.А.
📌 «Горное дело» Сакенов Ринат Алдамұратұлы, жетекшісі Койшибаева С.А.
📌 «Охрана труда» Мухитова Мейрамгүл Абатқызы, ,  жетекшісі Бекетова Р.А.
📌«Лабораторный химический анализ» Мессер Светлана Борисовна, жетекшісі Утеуова А.К.
📌«Управление беспилотными летательными аппаратами» Переверзев Леонид Дмитриевич, жетекшісі Жалмаганбетов Е.И.
📌 «Флористика» Тузелова Дана Уалиханқызы, жетекшісі Корпебаева Ж.У.

🥈 2орын
📌«Мехатроника» Молодцов Станислав Вячеславович, Жуатқан Әліби Бағланұлы , жетекшісі Исмагулов А.Б.
📌 «Охрана труда»  Демесін Альбина Нұрболатқызы жетекшісі Дускереев Н.Е.
📌 «Лабораторный химический анализ» Тюрикова Ксения Владимировна, жетекшісі Утеуова А.К.
📌 «Сварочное дело»  Наркенова Райхан Нуралиевна, жетекшісі Апетов К.П.

🏅Медальон
📌 «Горное дело» Жаймаханов Темирлан Садуахасұлы, Нашев Рамазан Умарович, жетекшісі Жуменов Р.Р,  Айтжановна С.Р.
📌«Управление беспилотными летательными аппаратами» Баубек Жандос Талғатұлы, жетекшісі Оспан А.У.
📌 «Ремонт и обслуживание легковых автомобилей» Касымов Даулет Жумагалиевич, жетекшісі Толебай К.
📌«Поварское дело» Кохаев Артур Эдуардович, жетекшісі Сатмуханбетова А.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!🏆🏆🏆🏆